19
квіт.

В Одесі відбулися змагання з легкоатлетичного кросу серед майбутніх офіцерів Збройних Сил України

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 13428
  • Друк

В Одесі відбулися змагання з легкоатлетичного кросу серед майбутніх офіцерів Збройних Сил України«Біг - це життя та джерело здоров’я» - cаме під таким девізом в Одесі, у парку Перемоги, за участю курсантів Військової академії (м. Одеса) відбулися спортивні змагання з бігу на дистанцію 3000м. Представники різних факультетів відстоювали честь своїх колективів в особистій та командній першості.

Як розповіли організатори змагань метою зазначеного спортивного заходу стало зміцнення фізичних показників, підвищення рівня та можливостей учасників, а також пропаганда здорового способу життя. Змагання з кожним роком стають цікавішими, адже спортсмени постійно працюютьнад собою і намагаються покращити свої результати.

Надзвичайна спортивна атмосфера та командний дух показали наскільки згуртовані і підготовлені майбутні офіцери Збройних Сил України. Боротьба за перемогу була запеклою, адже кожен курсантнамагався зюобути перемогу. Спортсмени відрізнялися високим рівнем підготовки, завдяки чому на дистанції точилася справжня боротьба.

-Протягом навчального року мипроводимо широкий спектр заходів спортивно-масової роботи щоб тренувати йгартувати м’язи, характер такмітливість майбутніх офіцерів.Проведення подібних змагань сприятиме зростанню рівня їх фізичної підготовки та загартованості, - зазначив начальник кафедри теорії та організації фізичної підготовки полковник Ігор Овчарук.

За результатами змагань в особистому заліку 1-е місце зайняв курсант Роман Стоянов, 2-е місце курсант Артем Червонюк – 3-тє місце – курсант Максим Шугалтер.

В командному заліку почесне перше місце здобула команда 3-го курсу факультету матеріально-технічного забезпечення, друге місце курсанти третього курсу факультету підготовки спеціалістів Високомобільних десантних військ й третє четвертокурсники факультету МТЗ.

Усі учасники змагань отримали медалі, дипломи та призи.

Сергій Даниленко, м. Одесафото – автора

Рейтинг
15 голосів