17
квіт.

У Військовій академії (м. Одеса) пройшла науково-методична конференція присвячена вдосконаленню системи військової освіти

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 13805
  • Друк

У Військовій академії (м. Одеса) пройшла науково-методична конференція присвячена вдосконаленню системи військової освітиВ Одесі, у Військовій академії за участю професорсько-викладацького складу військового вишу та представників канадської місії «UNIFIER» відбулася міжнародна науково-методичної конференція на тему: «Наукові основи функціонування системи методичної роботи у військовому виші та шляхи підвищення її ефективності».

Відкриваючи конференцію, начальник Військової академії (м. Одеса) генерал-майор Олег Гуляк підкреслив, що проведення зазначеного заходу спрямоване на виконання рішень травневої, 2017 року, колегії Міністерства оборони присвяченої реформування системи військової освіти та підготовці кадрів з урахуванням вимог виконання заходів оборонної реформи.

- Робота військових освітян постійно перевіряється іспитами, що складають їх вихованці протягом усього свого життя. Результати цих іспитів, передусім, ті, що складають наші випускники в боях, свідчать: Академія гідно навчає і виховує нову еліту українського війська, - зазначив у своєму зверненні до присутніх генерал-майор Олег Гуляк.

У Військовій академії (м. Одеса) пройшла науково-методична конференція присвячена вдосконаленню системи військової освітиВпродовж конференції запрошені гості з канадської місії «UNIFIER» ознайомили присутніх з системою підготовки офіцерських кадрів та інструкторів в Канаді, а представники університету економіки та права «КРОК» (м. Київ) розповіли про основні переваги системи «голландської» підготовки. Продовженням наукового заходу стали виступи заступника директора Одеського обласного центра екстреної медичної допомоги та медицина катастроф Дмитра Самофалова та викладачів академії присвячені первинній медичній допомозі. Запитання з залу до виступаючих спрямовували доповідачів до конкретизації проблематики.

За словами заступника начальника академії з навчальної роботи полковника Олега Маслія головним результатом конференції стало виявлення проблематики щодо низького базового рівня середньої освіти курсантів та шляхи виправлення під час навчання у ВВНЗ.

- Проведена конференція стала ще одним кроком до створення підґрунтя формування нових ідей щодо перспектив подальшого проведення низки методичних заходів, круглих столів, тренінгів для науково-педагогічних працівників щодо новітніх підходів до методики викладання для підвищення методичної майстерності, а також налагодження нових зв’язків та взаємовигідних стосунків, - підкреслив офіцер.

Рейтинг
11 голосів