11
квіт.

Одеські курсанти ознайомилися з новими зразками форми та амуніції для військовослужбовців Збройних Сил України

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 12534
  • Друк

001Ознайомлення з новими зразками військової форми одягу та амуніції розроблених українськими дизайнерами і українськими виробниками, а також зі змінами речового забезпечення військовослужбовців стало головною темою методичного заняття, яке провели для курсантів факультету матеріально-технічного забезпечення викладачі Військової академії (м. Одеса).

Майбутнім офіцерам довели нові вимоги щодо речового забезпечення військовослужбовців та їх практичного застосування в умовах сьогодення, провели презентацію нових предметів форменого одягу та амуніції, розповіли про знаки розрізнення та порядок їх носіння. Також під час заняття курсантам були доведені вимоги та задачі, які висовуються до ведення обліку речового майна в мирний час та в особливий період, особливості складання річної звітності по речовій службі у Збройних Силах України та обліку речового майна у військових частинах, що ведуть бойові дії.

Як повідомивначальник кафедри тилового забезпечення полковник Микола Хрупало при створенні нових зразів військової форми одягу висуваються підвищені вимоги до матеріалів та фурнітури, які відповідають стандартам НATO.

- Сьогодні продовжується робота щодо постійного моніторингу польової форми, яка надходить у війська. За результатами цієї роботи відпрацьований єдиний бойовий комплект для особового складу. Головними перевагами нових зразків форми одягу є простота, зручність, універсальність та практичність, - зазначив офіцер.

Сергій Даниленко,
м. Одеса
фото – Валентина Журавльова

Рейтинг
6 голосів