10
квіт.

Колектив Військової академії (м.Одеса) гостинно зустрів делегацію колег з Республіки Молдова

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 12646
  • Друк

001Делегація Військової академії Збройних сил Республіки Молдова з офіційним візитом відвідала Військову академію (м.Одеса).

Як розповів проректор молдовського навчального закладу підполковник резерву Ігор Софронеску, у гості до українських військових завітали представники керівництва академії та слухачі курсу підвищення кваліфікації у сфері оборони та нацбезпеки для держслужбовців у складі представників Міністерства Оборони й Міністерства Внутрішніх Справ Республіки Молдова, в тому числі персоналу центрального апарату, прикордонної поліції, Центру протидії корупції, а також члени неурядових організацій.

002В рамках цього курсу передбачено візити делегацій для налагодження зв’язків й обміну досвідом у військові навчальні заклади сусідніх країн.

Для гостей із сусідньої країни колектив Військової академії організував ознайомчий брифінг про історію та діяльність закладу, презентацію навчальної бази, відвідування основних факультетів та кафедр.

Виконуючий обов’язки начальника Військової академії (м.Одеса) полковник Олег Кравчук відзначив, що окрім обміну досвіду в Одесі також планують започаткувати з молдовською стороною спільні програми у галузі військової освіти. Перші кроки в цьому напрямку – це участь у наукових конференціях закладів у травні та вересні цього року. Офіцер висловив чіткий намір керівного складу військового навчального закладу щодо подальшого розширення міжнародних зв’язків у сфері військової освіти та науки.
Володимир Віват,
Фото Валентина Журавльова.
Одеса

 

Рейтинг
13 голосів
Теги: гості