16
бер.

«Україна – це Шевченко, а Шевченко – це Україна…»

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 14066
  • Друк

«Україна – це Шевченко, а Шевченко – це Україна…»14.03.2018 р. у Військовій академії проведено круглий стіл на тему: «Україна – це Шевченко, а Шевченко – це Україна…»

Організатори заходу: кафедра гуманітарних та соціально-економічних дисциплін, відділ по роботі з особовим складом Військової академії.

Метою заходубуло вшанування пам’яті Великого Кобзаря до 204 річниці від Дня народження, обговорення з курсантами, Т.Г. Шевченка, як багатогранної постаті, й головне, що найбільш відомий він в Україні та поза її межами як письменник, чиє слово є сильною зброєю у всі часи. Саме його слова допомагають нам любити Україну, цінувати історію, бути завжди сильними.

Учасники заходу: курсанти 1, 2, 3 курсів усіх спеціальностей ВА та ліцеїсти Військово-морського ліцею.

У ході круглого столу викладач Оксана Тарасенко звернула увагу на вагомі перемоги курсантів у щорічних Міжнародних конкурсах
ім. Т.Г. Шевченка серед учнівської та студентської молоді протягом 2012-2017 н.р. Викладач Анна Клярська делегувала цікаву історичну доповідь на тему «Шевченко і Одеса». Курсантські виступи дали змогу кожному учаснику заходу вкотре згадати про великий вклад митця в розвиток української культури.

Так, з невеликими есе на тему: «Шевченко в моєму житті» виступили: курсант Назар Гаврук та Іван Стороженко. Прочитав й прокоментував цитати відомих вчених, письменників, політиків про Шевченка – Владислав Буяло. З доповіддю на тему : «Шевченкове слово у зоні АТО» виступила Юлія Шкодовська. Презентували поезії із збірки «Кобзар» курсанти: Ілля Коляда, Олександр Іващенко, Іван Кухар. Власні поезії на патріотичну тематику прочитали: Наталія Сидяка, Артем Рудичик.

Найбільшої експресії заходу надали: музична інтерпретація славнозвісної поезії «Заповіт» та виконання пісень на патріотичну тематику офіцерами та курсантами (лейтенант Світлана Чересюк, прапорщик Денис Мерошниченко курсанти: Олександр Калінін, Дмитро Ригорчук, Іван Барсуков).

Мету заходу було досягнуто, всі вкотре переконалися, що Шевченко і Україна – єдині!

Завершено захід під гаслом: «Молімося за Україну, як цього бажав Тарас Шевченко, прагнімо до миру, розквіту державності і солідарності, любімо один одного»!

Підготувала: викладач кафедри ГСЕД Оксана Дмитрівна Тарасенко

Рейтинг
10 голосів