05
бер.

Презентаційний курс від офіцерів тренувальної місії Канади

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 13168
  • Друк

001Військовослужбовці ЗС Канади зі складу навчально-тренувальної місії операції «UNIFIER» в Україні організували у Військовій академії (м. Одеса) презентаційний курс щодо особливостей роботи тактичного оперативного центру батальйонного рівня під час проведення операції та залучення його до процесу планування.

Як розповів представник групи канадських інструкторів капітан Ґевін Сіґвен, курс складався з двох частин. У перший день під час лекційного заняття курсанти, офіцери та викладачі академії отримали базові знання щодо роботи тактичного оперативного центру.

Для проведення практичної частини курсу офіцери тренувальної місії розгорнули наступного дня на території академії типовий тактичний оперативний центр Збройних Сил Канади.

Тут інструктори «UNIFIER» змоделювали різноманітні ситуації, під час яких персонал опрацьовував й оновлював інформацію, яка надходила від підрозділів з поля бою, показав взаємодію офіцерів в процесі прийняття рішень, а також продемонстрував інструменти та засоби, які використовуються в роботі центру.

При цьому представники ЗС Канади постійно звертали увагу слухачів на те, що хоч робота центру й заснована на стандартах НАТО, кожен підрозділ може використовувати алгоритм роботи тактичного оперативного центру в своїх інтересах – задля успішного виконання поставлених завдань з урахуванням наявних сил та засобів

Як зазначив командир групи канадських інструкторів у Військовій академії (м. Одеса) капітан Кріс Менінг, даний курс повинен стати черговим кроком для інтегрування системи планування НАТО в освітній процес навчального закладу. Він також поділився своїм захопленням від відчуття значної зацікавленості курсантів та офіцерів академії у тонкощах роботи тактичних оперативних центрів збройних сил країн Північноатлантичного блоку.

Володимир Віват,
Фото автора та Валентина Журавльова

Рейтинг
12 голосів