06
лют.

Отримають ступінь вищої освіти «бакалавр»

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 12968
  • Друк

Отримають ступінь вищої освіти «бакалавр»У Військовій академії (м. Одеса) на факультетах підготовки спеціалістів ракетно-артилерійського озброєння та матеріально-технічного забезпечення за спеціальністю «автомобілі та втомобільне господарство» розпочалась атестація курсантів 4 курсу на здобуття ступеня вищої освіти «бакалавр».

Вже у перші дні підсумкових випробувань курсанти-старшокурсники продемонстрували екзаменаторам свою обізнаність під час здачі екзамену з «Іноземної мови» та комплексного екзамену зі спеціальності «автомобілі та автомобільне господарство».

Зазначимо, що основна частина державних іспитів з основних дисциплін навчання пройде на базі військового вишу, а також на полігоні Центру забезпечення навчального процесу академії. Тут, в умовах, максимально наближених до бойових, майбутні офіцери намагатимуться якнайкраще проявити здобуті за час навчання знання та професійні навички.

З метою найбільш об’єктивного виявлення рівня знань та навиків курсантів усі їх дії під час іспитів оцінюються згідно зі стандартами підготовки військ НАТО, з врахуванням бойового досвіду в зоні АТО.

За відгуками членів Державної екзаменаційної комісії, курсанти четвертого курсу демонструють не лише високий рівень підготовки, а й моральну, психологічну готовність до виконання своїх обов’язків у якості офіцерів Збройних Сил України.

Варто зазначити, що за результатами атестації та іспитів курсанти отримаютьдипломи державного зразка зі ступеня вищої освіти «бакалавр».

Сергій Даниленко,
м. Одеса
фото – Валентина Журавльова

 
Рейтинг
9 голосів
Теги: іспити