18
груд.

Одеські школярі та ліцеїсти ознайомилися з військовими професіями

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

001Курсанти Військової академії м. Одеса провели для одеської молоді День відкритих дверей. Під час перебування у військовому виші майбутні офіцери розповіли школярам та ліцеїстам про історію та сьогодення одеського військового навчального закладу, ознайомили з умовами життя і побуту курсантів,сучасним військовим екіпіруванням, озброєнням і технікою, а також провели ознайомчі заняття присвячені військовим спеціальностям на кафедрах академії.

Для більш тісного знайомства з особливостями професії офіцера Десантно-штурмових війск для школярів та ліцеїстів також було організовано відвідування повітряно-десантного навчально-тренувального комплексу. Під час спілкування з курсантами з'ясувалося, що багато хлопців і дівчат, виявили бажання пов'язати свою долю з офіцерської службою.

За словами заступника начальника Військової академії м. Одеса по роботі особовим складом полковника Сергія Пальчика день відкритих дверей відбувався в формі діалогу для того щоб кожен майбутній абітурієнт, який мріє про курсантські погони міг задати питання й отримати на них відповідь. При цьому уролі екскурсоводів упогонах були досвідчені військовослужбовці- курсанти, які донавчання в академії вже мали досвід служби влавах Збройних СилахУкраїни,виконували завдання в зоні бойових дій насході України.

- Наш навчальний заклад чекає на молодих людей, які мають почуття відповідальності, колективізму, хоробрості, ініціативності, а ще справжніх патріотів України. Саме ці риси сприятимуть виконанню військового обов'язку, завзято вдосконалювати свої вміння та навички, а також бути готовим у будь-яку хвилину стати на захист Батьківщини, - підкреслив офіцер.

Сергій Даниленко

фото – Сергій Даниленко, Валентин Журавльов

Рейтинг
7 голосів