07
груд.

Курсантський вокально-інструментальний ансамбль Військової академії (м. Одеса) провів музичний урок мужності для школярів

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

 В Одесі курсанти факультету підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначенняВійськової академії рамках військово-патріотичної акціїпровели музичний урок мужності для учнів загальноосвітньої школи №56.

На початку зустрічі майбутні офіцери Збройних Сил України розповіли школярам про героїчні вчинки українських воїнів, які виконують бойові завдання в зоні АТО. Хлопці та дівчата затамувавши подих, слухали гостей, а також задавали запитання.

Продовженням уроку мужності став сумісний концерт юних талантів та курсантського вокально-інструментальтного ансамблю «254». Вражені музичним виступом курсантів хлопці та дівчата аплодували їм стоячи й на знак подяки вручили їм солодкі подарунки.

За словами директора загальноосвітньої школи №56 (м. Одеса) Світлани Фоменко проведений захисниками нашої країни, урок мужності надав можливість школярам оцінити сьогоднішній день, уявити собі майбутнє нашої країни.

- Подвиг українських воїнів залишиться навічно в історичній пам'яті нашого народу, як символ великої перемоги, як втілення народного гніву проти загарбників, що зазіхнули на рідні землі. Пам'ять про воїна, як визволителя, безстрашного, чесного й відданого своїй Батьківшині залишиться в юних серцях, - підкреслив педагог.

Варто зазначити, що сьогодні молодіжний, курсантський, аматорський колектив вокально-інструментальтного ансамблю «254» Військової академії (м. Одеса)продовжує завойовувати прихільність школярської та студентської молоді, а також Інтернет-користувачів – шанувальників пісень на військово-патріотичну тематику з різних регіонів України.

  В цьому році курсантський музичний колектив став учасником II-го Всеукраїнського фестивалю «Пісні, народжені в АТО», який традиційно проходив в Дніпрі. Разом з автором та виконавцем пісень курсантом Денисом Мусієнком колектив ансамблю подарував мешканцям та гостям міста свої нові пісні: «Розвідник», «Пробач», «Розвідники вкажуть дорогу», «Спецназівці прокладають шлях» та «Героєм став, навіки українським».

Вже незабаром учасники ансамблю планують провести свої виступити перед військовослужбовцями - учасниками бойових дій на Сході України та їх родинами на музичному фестивалі честь Дня Сухопутних військ Збройних Сил України який відбудеться в Києві.

Свого часу учасники ансамблю займалися мистецтвом у музичних школах та музично-творчих спеціалізованих ліцеях. Пізніше, свою допомогу й підтримку в становленні їм надали артисти військового оркестру академії.

Репертуар курсантського творчого колективу постійно наповнюється сучасним пісенним репертуаром. Велика кількість переглядів музичних кліпів за участю курсантського вокально-інструментального ансамблю «254» підготовлених журналістами Центральної телерадіостудії Міністерства оборони України говорять про подальшу перспективу його діяльності й повагу до героїчної військової професії серед молоді.

Сергій Даниленко,
фото - автора
м. Одеса

Рейтинг
7 голосів