30
лист.

В Одесі представники Военно-технічної академії Республики Польща надають допомогу викладачам Військової академії у розробці навчальних дисциплін логістичної спрямованості

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 13143
  • Друк

В Одесі представники Военно-технічної академії Республики Польща надають допомогу викладачам Військової академії На базі Військової академії (м. Одеса) тривають спільні п’ятиденні заняття професорсько-викладацього складу військового вишу з представниками Военно-технічної академії імені Ярослава Домбровського Республіки Польща присвячені розробці навчальних дисциплін логістичної спрямованості.

Під час проведення заходу його учасники беруть участь у проведенні практичних та лабораторних занять з курсантами факультету підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення, а також обговоренні розробки та вдосконалення навчальних дисциплін за стандартами НАТО.

В перші дні занять викладачі одеського військового вишу розповіли своїм польським колегам про структуру та завдання академії, а також отримали можливість ознайомитися з методичним матеріалом та новими науковими розробками присвяченими логістичному забезпеченню Збройних Сил Республіки Польща.

За словами координатора проектів співпраці Военно-технічної академії імені Ярослава Домбровського Республіки Польща з Україною пана Піотра Чезькі співпраця з одеським військовим вишем триватиме і надалі. Головним при цьому є всебічна допомога українському війську щодо переведення системи військової освіти на стандарти НАТО.

В Одесі представники Военно-технічної академії Республики Польща надають допомогу викладачам Військової академії - На цьому етапі відбувається обмін досвідом, проведення конкретних практичних науково-методичних занять за різною тематикою. Головним при цьому є нарощування високого науково-педагогічного потенціалу військових вишів України з метою підготовки високопрофесійних офіцерських кадрів для українського війська, - зазначив Піотр Чезькі.

У свою чергою заступник начальника Військової академії (м. Одеса) з навчальної роботи начальник навчального відділу полковник Олег Маслій подякував польським колегам за допомогу й наголосив, що участь науково-педагогічних працівників академії в подібних заходах міжнародного військового співробітництва дає змогу використовувати досвід армій передових країн світу для підвищення якості освітнього процесу.

- Використовуючи формат сумісного заходу наші викладачі отримають можливість ознайомитися з науковими піходами логістики за стандартами НАТО. Подальша співпраця з Военно-технічною академією імені Ярослава Домбровського, зближення з європейською системою військової освіти має подальші перспективи, - підкреслив офіцер.

Сергій Даниленко,
м. Одеса
фото - автора
 

 

Рейтинг
11 голосів
Теги: гості