28
лист.

Третя Всеукраїнська курсантсько-студентська науково-практична конференція

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 14023
  • Друк

Третя Всеукраїнська курсантсько-студентська науково-практична конференція24 листопада 2017 року на базі Військової академії (м. Одеса) відбулась Третя Всеукраїнська курсантсько-студентська науково-практична конференція «Національна безпека України: актуальні проблеми та шляхи їх вирішення». Організатором конференції виступила Військова академія (м. Одеса), співорганізаторами – Національна академія державної прикордонної служби України (м. Хмельницький), Інститут інформаційних та соціальних технологій Одеського Національного університету імені І.І.Мечникова та Одеський національний економічний університет.

Основною метою конференції було залучення курсантів і студентів до обговорення актуальних наукових та практичних проблем у сфері забезпечення національної безпеки України та визначення підходів до вирішення порушених питань.

Розпочалась науково-практична конференція пленарним засіданням, де проводилось заслуховування курсантів та студентів за визначеною тематикою. Далі проводились секційні засідання у 8 секціях. Під час їх проведення працювали майстер-класи та Workshop, а саме:

  1. Під керівництвом інструктора з тактичної медицини військової частини А3838 та полковника медичної служби Тверезовського М.В. за темою: «Проведення евакуації постраждалого з поля бою та з техніки. Переміщення пораненого в укриття».
  2. Під керівництвом волонтера, інструктора з тактичної медицини Шахрай О.З. за темою: «Етапи надання домедичної допомоги. Огляд пораненого. Підготовка постраждалого до евакуації».
  3. Під керівництвом представника Голосіївської РДА у м. Києві ЦССЖ «Родинний дім» Борисової І.Л. за темою: «Психологічний супровід військовослужбовців. Формування психологічної стійкості»
  4. Під керівництвом представника Одеського національного медичного університету Панченко А.Е.за темою: «Робота на багатоцільовому симуляторі життєдіяльності пацієнта при бойовій травмі та травматичній кровотечі».
  5. Під керівництвом представників Одеського Національного університету імені І.І.Мечникова за тематиками: «Стрес у сучасних умовах та навички подолання його негативних наслідків», «Кризи в сім'ї військовослужбовців: причини і шляхи подолання».

Завершилась конференція прийняттям рішення по розглянутих питаннях та врученням дипломів та сертифікатів найбільш активним учасникам конференції.

Загальне фото (завантажити)

 

Рейтинг
10 голосів