09
лист.

Курсанти факультету матеріально-технічного забезпечення взяли участь у тактико-спеціальних заняттях

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 12936
  • Друк

Курсанти факультету матеріально-технічного забезпечення На базі навчально-тренувального комплексу Військової академії м. Одеса відбулося тактико-спеціальне заняття з організації дій тилу механізованого батальйону в бою і на марші з курсантами старших курсів.

Майбутні офіцери відпрацьовували дії з розгортання на місцевості ремонтно-евакуаційної групи батальйону, батальйонного продовольчого пункту, батальйонного пункту боєпостачання, батальйонного заправного пункту, польової лазні, а також розміщення особового складу в польових умовах і організацію роботи продовольчого складу бригади в особливих умовах.

На занятті старшокурсники вивчили питання організації захисту, охорони, оборони і маскування тилу, а також розгортання, організації роботи та згортання об'єктів тилу. Особливу увагу було приділено діям взводу забезпечення механізованого батальйону при переміщенні в район бойового призначення.

За допомогою досвідчених офіцерів-викладачів академії курсанти відпрацювали питання приготування їжі та розгортання відділення польового хлібзаводу, польової лазні та організації миття особового складу, діяли при розгортанні польового складу пального, монтували польовий трубопровід. По завершенні заходу було підведено підсумки заняття.

Сергій Даниленко,
м. Одеса
фото – Геннадія Білоуса та Валентина Журавльова

 

Рейтинг
3 голосів
Теги: заняття