08
лист.

В Одесі тривають навчально-тренувальні збори за участю майбутніх інструкторів з бойової армійської системи «БАРС»

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 6565
  • Друк

В Одесі тривають навчально-тренувальні збори за участю майбутніх інструкторів з бойової армійської системи «БАРС» На базі навчально-тренувального комплексу Військової академії м. Одеса за участю військовослужбовців – представників навчальних центрів та вищих військових навчальних закладів Сухопутних військ Збройних Сил України тривають навчально-тренувальні методичні збори з набуття військово-облікової спеціальності «інструктор з бойової армійської системи «БАРС».

На початку проведення навчально-тренувального заходу його учасники ознайомилися з питаннями пов’заними з розвитком та впровадженням зазначеної системи у військах, порядком організації підготовки військовослужбовців за програмою БАРС - 1 та БАРС - 2, підготовкою особового складу за системою БАРС у навчальних центрах та вищих військових навчальних закладах України.

Особливу увагу учасників зборів звернуто на тактико-спеціальну, рукопашну та гірську підготовку, виконання завдань за признченням під час стрільби і тактичних дій. Заняття проводяться на єдиній психологічній основі, що дозволяє суттєво підвищити ефективність військово-професійної діяльності майбутніх інструкторів.

За словами старшого викладача кафедри теорії та організації фізичної підготовки та спорту Військової академії м. Одеса майора Віталія Ягодзінського впровадження бойової армійської системи за новими методиками, максимально адаптованими до реальних умов бою сприятиме підвищенню рівня військовослужбовців, впливатиме на їхній морально-психологічний стан на полі бою, вміння швидко реагувати в екстремальних умовах сучасного загальновійськового бою.

- Ця система довела свою дієздатність й від того як вона швидко буде впровадженна у практику навчання військ залежатиме боєздатність військових підрозділів, зменшення людських втрат й успіх в бою. Головна мета при цьому – підготувати фізично розвинутого воїна - професіонала, - підкреслив офіцер.

Як повідомили організатори заходу, навчальна база Військової академії м. Одеса постійно удосконалюється та розширюється, продовжується будівництво тренувального комплексу (спеціалізованого десантно-штурмового містечка). По завершенню навчально-тренувальних зборів за умови успішного оволодіння методикою бойової армійської системи «БАРС»їх учасники отримують сертифікати інструкторів й почнуть передавати свій досвід у військах.

Варто зазначити, що бойова армійська система «БАРС» розрахована для навчання значної кількості непідготовлених людей за короткий термін. Тому зазвичай її технічну базу становлять прийоми кожен з яких можна використовувати в різних ситуаціях як для захисту, так і для нападу. За час навчання у військовослужбовців формуються спеціальні навички, які дозволять ефективно пересуватися на полі бою, вміло використовувати зброю, виконувати завдання в екстремальних ситуаціях, ефективно вести рукопашний бій та контролювати перебіг будь-якої позаштатної ситуації.

Сергій Даниленко,
м. Одеса
фото - автора
Рейтинг
6 голосів
Теги: Без тегів