06
лист.

День ракетних військ і артилерії у Військовій академії (м. Одеса)

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 13086
  • Друк

ДЕНЬ РАКЕТНИХ ВІЙСЬК І АРТИЛЕРІЇ У ВІЙСЬКОВІЙ АКАДЕМІЇ (м. ОДЕСА)Третього листопада у Військовій академії проведенні заходи щодо святкування Дня ракетних військ і артилерії. Свято було встановлено за значний внесок «Богів війни» в звільнення України в роки 2 світової війни, та підкреслює значимість артилерії в складі Збройних Сил України під час проведення АТО на сході країни, адже «Піт артилериста рятує піхотинця». Святкування розпочалося з привітання керівного складу Військової академії, воїнів артилеристів привітали заступник начальника академії з навчальної роботи – начальник навчального відділу полковник Маслій О.М. та заступник начальника академії по роботі з особовим складом – начальник відділу по роботі з особовим складом полковник ПАЛЬЧИК С.І. Кращих військовослужбовців та працівників ЗС України було нагороджено грамотами. Кульмінацією святкування був святковий концерт підготовлений начальником клубу Військової академії та курсантами факультету ПС РАО.

В ході концертної програми було виконано багато патріотичних номерів, та вперше пролунала пісня факультету ПС РАО автором якої є курсант першого курсу факультету Коляда І.К. Глядачі з захопленням спостерігали виступи своїх товаришів та подекуди навіть жваво їм підспівували під час виконання всім відомих пісень.

Свої авторські пісні були подаровані глядачам вокально-інструментальною групою «254».

Колектив факультету ПС РАО висловлює найщиріші побажання всім артилеристам, особливо тим хто святкує День ракетних військ і артилерії в окопах на передовій, доводячи те що ми не переможні і не відступим ні на крок із своєї землі. Перемога буде за нами, Слава Україні!!!

Рейтинг
7 голосів