17
жовт.

Робочий візит делегації Військової академії (м. Одеса)

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

Робочий візит делегації Військової академії (м. Одеса) З 9 по 12 жовтня 2017 року відбувся робочий візит делегації Військової академії (м. Одеси) на чолі з начальником кафедри тилового (логістичного) забезпечення полковником Лісовенко Д.В. до Воєнно-технічної академії ім. Ярослава Домбровського (м. Варшава, Республіка Польща) згідно програми НАТО з "Удосконалення військової освіти" (Defense Education Enhancement Program – DEEP).

Під час візиту вивчалися можливості використати набутого досвіду Збройних Сил Польщі, щодо побудови військової логістики у Збройних Силах України, а також вивчення системи навчання за напрямком військової логістики в Україні та включення у навальний процес підготовки спеціалістів тилового забезпечення Військової академії (м. Одеса).

Досягнута згода, щодо ознайомлення з програмними засобами, котрі використовуються для автоматизованих процесів управління логістичними процесами, які використовується при навчанні військових логістів у Воєнно-технічній академії ім. Ярослава Домбровського.

Рейтинг
5 голосів
Теги: Без тегів