В академії завершено черговий етап заходів курсової підготовки за участю інструкторів Збройних Сил країн-партнерів України Протягом двох тижнів курсанти факультетів підготовки спеціалістів високомобільних десантних військ, військової розвідки та спеціального призначення навчалися оборонним діям в міських умовах та протидії вибуховим пристроям.

Своїм досвідом з ними поділилися інструктори зі складу британської операції “ORBITAL” та канадської військової тренувальної місії “Operation UNIFIER”.

Під час інтенсивних тренувань вдень та вночі були розглянуті індивідуальні та групові тактичні дії, питання взаємодії між військовослужбовцями під час виконання бойових задач, практично відпрацьовані різноманітні способи виконання стандартизованих бойових процедур.

Офіцери та сержанти ЗС Канади та Великої Британії, які долучилися до заходів підготовки у Військовій академії, одностайно відзначили ентузіазм та наполегливість у засвоєнні нових знань з боку курсантів. Спільна спрямованість на результат курсантів та інструкторів призвела до безперечно успішного та ефективного у всіх відношеннях проведення курсів.

Більше про UNIFIER за посиланням: http://mfa.gov.ua/ua/press-center/news/55343-kanada-prodovzhila-vijsykovu-trenuvalynu-misiju-unifier-v-ukrajini

про ORBITAL: https://www.segodnya.ua/ukraine/stalo-izvestno-zachem-ministr-oborony-velikobritanii-priehal-v-ukrainu-1051793.html