05
жовт.

Ліцеїсти Київського військового ліцею ім. І.Богуна в гостях у Військовій академії

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 13071
  • Друк

Ліцеїсти Київського військового ліцею ім. І.Богуна в гостях у Військовій академіїВ період з 2 по 5 жовтня 2017 року Військова академія (м. Одеса) зустрічала гостей з Києва – ліцеїстів Київського військового ліцею ім. І.Богуна. 69 вихованців ознайомилися з традиціями та історією академії, з умовами навчання та побуту курсантів.

Щоб ліцеїсти могли побачити та відчути, як навчають справжній чоловічій справі в стінах Військової академії, їх розмістили в казармі одного з підрозділів, що перебуває на польовому виході.

Також ліцеїстам Київського військового ліцею було організоване показове заняття з рукопашного бою за системою «БАРС». Наступний день розпочався з ознайомчої екскурсії, на факультетах та кафедрах Військової академії, в ході якої ліцеїсти ознайомилися із зразками озброєння, що вивчають майбутні офіцери, спеціалізованими класами для занять.

Найбільшою несподіванкою для ліцеїстів стала їх зустріч з курсантами – випускниками Київського військового ліцею ім. І.Богуна 2014 – 2017 років. Запланованих 40 хвилин для зустрічі не вистачило. Спілкування в неофіційній обстановці затягнулося до двох годин. Емоції від такої зустрічі переповнювали усіх, як ліцеїстів так і курсантів.

Наступні два дні ліцеїсти відвідували Західну Військово-морську базу та знайомилися з місцевим колоритом Одещини.

Сподіваємось, що зустрічі в такому форматі стануть традицію в подальшій співпраці, а ліцеїстів ми зустрінемо на вступних іспитах у 2018 році.

Рейтинг
10 голосів
Теги: гості