13
вер.

Співпраця з представниками НАТО

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 14193
  • Друк

Співпраця з представниками НАТОУ Військовій академії м. Одеса відповідно до програмі НАТО з "Удосконалення військової освіти" (Defence Education Enhancement Program– DEEP), відбулась зустріч з представниками Воєнно-технічної академії ім. Ярослава Домбровського (м. Варшава, Республіка Польща). Метою зустрічі було обговорення методик викладання навчальних дисциплін для курсантів 1 та 2 року навчання відповідно до критерії Альянсу. Представники Воєнно-технічної академії ім. Ярослава Домбровського оглянули навчально-матеріальну базу Військової академії (м. Одеса) та відвідали кафедри:

- повітрянодесантної підготовки;

- управління діями підрозділів високомобільних десантних військ;

- ракетно-артилерійського озброєння;

- іноземних мов;

- тилового забезпечення.

На кафедрі організації тилового (логістичного) забезпечення представники Республіки Польща відвідали заняття, яке проводив начальник кафедри організації тилового (логістичного) забезпечення "Планування матеріально-технічного забезпечення за стандартами НАТО".

На брифінгу відбулися обговорення питань співпраці та спільних наукових проектів між представниками Воєнно-технічної академії ім. Ярослава Домбровського та науково-педагогічними працівниками Військової академії (м. Одеса).

Рейтинг
24 голосів