08
вер.

У Військовій академії (м. Одеса) проведено Четверту Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Спільні дії військових формувань і правоохоронних органів держави: проблеми та перспективи»

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 15885
  • Друк

проведено Четверту  Всеукраїнську науково-практичну конференціюпроведено Четверту  Всеукраїнську науково-практичну конференціюВідповідно до Річного плану наукової і науково-технічної діяльності на 2017 рік, в період з 07 по 08 вересня 2017 року у Військовій академії (м. Одеса) проведена Четверта Всеукраїнська науково-практична конференція «Спільні дії військових формувань і правоохоронних органів держави: проблеми та перспективи».

Мета конференції: удосконалення механізмів взаємодії між військовими формуваннями та правоохоронними органами держави в ході підготовки та ведення спільних дій.

До участі в роботі конференції були запрошені наукові, науково-педагогічні працівники, ад’юнкти, аспіранти, курсанти та студенти вищих навчальних закладів України, представники НДУ, громадських організацій, підприємств ОПК та волонтери.

За результатами реєстрації, для участі в конференції прибули представники понад тридцяти організацій, наукових установ та вищих навчальних закладів з різних регіонів України.

Серед учасників конференції: 1 академік Української академії наук; 13 докторів наук, 57 кандидатів наук, з них: 14 професорів, 22 доцентів, 12 старших наукових співробітників, лауреат Державної премії в галузі науки і техніки України та заслужений винахідник України.

проведено Четверту  Всеукраїнську науково-практичну конференціюпроведено Четверту  Всеукраїнську науково-практичну конференціюВ ході конференції проводилась виставка досягнень організацій, підприємств, науково-дослідних установ України «Все для безпеки держави». На виставці представлені зразки бойового екіпірування, сучасного озброєння та військової техніки Збройних Сил України, Національної поліції України, Національної гвардії України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Державної прикордонної служби України, які застосовують під час виконання завдань за призначенням, а також зразки табельного і перспективного медичного оснащення військовослужбовців та нових інформаційних технологій.

8 вересня 2017 року конференція розпочалась роботою секційних засідань, на яких обговорювали питання відповідно до наукових напрямів конференції та питань, на які звернув начальник академії на Пленарному засіданні.

Завершилась робота конференції Заключним засіданням, на якому було затверджене рішення конференції та вручено дипломи та сертифікати найбільш активним учасникам.

Конференція 7-8 вересня 2017

Загальне фото (завантажити)

Рейтинг
10 голосів