01
вер.

У Військовій академії відбулися урочистості з нагоди Дня знань

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 14601
  • Друк

У Військовій академії відбулися урочистості з нагоди Дня знаньСьогодні розпочинається новий етап в житті кожного, чия доля пов’язана з освітньою діяльністю. Для курсантів сьогоднішній день – це черговий крок у оволодінні своєю військовою професією. Для викладачів – можливість передати свої знання та досвід молодому поколінню захисників.

Сьогодні 1-го вересня у Військовій академії (м. Одеса) відбулися урочистості з нагоди Дня знань. Для курсантів – першокурсників відчинилися двері військової освіти та розпочався новий етап життя. Курсанти старших курсів стали ще на крок ближче до мрії стати офіцером, а дехто, взагалі вийшов на фінішний етап навчання.

Цьогорічне свято знань проходить в особливих обставинах для наших Збройних Сил, українського народу і держави в цілому. Іспит у наших випускників-військовослужбовців приймає найсуворіший екзаменатор — антитерористична операція на сході України.

Привітати курсантів Військової академії з початком навчального року прибули гості: заступник командувача Сухопутних військ Збройних Сил України з бойової підготовки – начальник управління бойової підготовки генерал-лейтенант Довгань Ігор Андрійович, командувач Сил Спеціальних операцій Збройних Сил України генерал-майор Луньов Ігор Васильович, ТВО начальника штабу – першого заступника командувача високомобільних десантних військ Збройних Сил України полковник Люльчак Віктор Іванович, начальник розвідувального управління – заступник начальника штабу Командування Сухопутних військ ЗС України з розвідки полковник Постольник Микола Миколайович, офіцер військової частини А0515 полковник Штурко Олександр Сергійович.

Бажаємо всім курсантам, викладачам міцного здоров’я, успіхів в навчанні, здійснення особистих мрій та сподівань, непохитної віри в нашу перемогу.

Рейтинг
14 голосів