Військова присяга У Військовій академії відбулася урочиста подія – курсанти першого курсу Військової академії і курсанти кафедри військової підготовки Одеського державного екологічного університету склали Військову присягу на вірність українському народові.

В цьому році до Військової академії вступили майже півтисячі першокурсників, з яких 98 закінчили ліцеї з посиленою військово – фізичною підготовкою, 262 військовослужбовця військової служби за контрактом та 97 з них пройшли загартування в зоні проведення антитерористичної операції на сході нашої країни і майже 230 вступників з числа цивільної молоді, які склали Військову присягу.

На урочистих заходах з нагоди складання курсантами 1 курсу Військової присяги були присутні: директор департаменту оборонної роботи Одеської міської ради Зубов Григорій Іванович, заступник командира Повітряного командування «Південь» з бойової підготовки полковник Левчук Ігор Володимирович, військовий комісар Одеського обласного військового комісаріату полковник Беляков Юрій Володимирович, проректор Одеського державного університету внутрішніх справ полковник Поліщук Олександр Георгійович, представники Державної прикордонної служби, навчальних закладів міста та області, ветерани Збройних Сил.

Звертаючись до вступників начальник академії зауважив, що вони обрали нелегку, але дуже почесну та відповідальну професію, від їх майбутніх рішень будуть залежати успіх та перемога, а іноді, навіть життя побратимів.

Бажаємо всім, а особливо курсантам - першокурсникам, широких життєвих горизонтів, здоров’я та успіхів у благородній справі служіння Батьківщині.

Слава Українському народові!
Слава його захисникам!