19
серп.

У Військовій академії відбувся урочистий випуск лейтенантів – магістрів

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 14422
  • Друк

У Військовій академії відбувся урочистий випуск На плацу Військової академії відбувся урочистий захід, присвячений випуску лейтенантів за освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр» військової справи - фахівців з ракетно-артилерійського озброєння та автомобільної техніки військ.

Цього дня випускників привітали представники командування Військово-Морських Сил України, оперативного та Повітряного командування «Південь», органів влади та громадських організацій Одещини, духовенства, ректори вищих навчальних закладів, ветерани Збройних Сил, а також батьки випускників.

Лейтенантам були вручені були вручені дипломи і нагрудні знаки. Володарями дипломів про закінчення військового вузу стали понад 40 випускників, серед яких один золотий медаліст і 6 лейтенантів отримали дипломи з відзнакою.

У Військовій академії відбувся урочистий випуск У своєму зверненні до молодих офіцерів начальник Військової академії генерал-майор Олег Гуляк зазначив, що військова служба вимагає від сучасних офіцерів високого професіоналізму, компетентності, стійкої витривалості, а також здатності приймати виважені рішення в реальній бойовій обстановці.

- Вам, випускникам 2017 року, дано великий старт. Тільки від вашої старанності залежатиме успіх у військовій службі. Завжди і всюди дотримуйтесь Кодексу честі офіцера, будьте мужніми захисниками рідної України, - підкреслив генерал-майор Олег Гуляк.

По завершенні офіційної частини заходу, відбулася церемонія прощання молодих офіцерів з Бойовим прапором академії. Потім, за існуючою традицією, лейтенанти пройшли урочистим маршем. На честь свята випускники подарували квіти своїм матерям та під музику військового оркестру запросили їх на танець.

Рейтинг
18 голосів