14
серп.

Курсанти - випускники академії успішно здали комплексний державний іспит

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 13208
  • Друк

Курсанти - випускники академії успішно здали комплексний державний іспитНа базі Центру забезпечення навчального процесу Військової академії (м. Одеса) відбулася здача комплексного державного іспиту курсантами факультету підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення за напрямком «автомобільне господарство». До складу державної екзаменаційної комісії увійшли представники Центрального автомобільного управління Озброєння Збройних Сил України, фахівці автомобільних служб оперативних командувань, а також науково – викладацький склад військового вишу.

Випробування включали в себе перевірку теоретичних знань навчальних дисциплін, а також практичних навичок в організації експлуатації, ремонту і евакуації, з розгортанням рухомих засобів ремонту автомобільної техніки, що є в розпорядженні начальника автомобільної служби механізованого з’єднання.

В ході перевірки знань практичної складової державного іспиту, майбутні офіцериприймали рішення та організовували виконання практичних завдань з відновлення ОВТ в різних умовах тактичної обстановки з використанням наявних сил та засобів.

За словами начальника кафедри ремонту та експлуатації автомобільної та спеціальної техніки факультету підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення Військової академії (м. Одеса) полковника Віктора Меленчука під час розгортання рухомих засобів ремонту автомобільної техніки майбутнім офіцерам доводилося приймати рішення щодо виконання тих чи інших завдань з врахуванням вже набутого ними досвіду АТО.

- Під час виконання вправ створювалися умови які вимагали від випускників прийняття нестандартних (виважених) рішень в екстремальних ситуаціях, - підкреслив офіцер.

За результатами державного іспиту більшість курсантів – випускників факультету отримали відмінні та добрі оцінки. Вже незабаром всі вони отримають дипломи мігістрівавтомобільного транспортуз присвоєнням військового звання «лейтенант».

Вже незабаром, після отримання розподілу молоді спеціалісти відбудуть у війська для подальшого проходження служби на офіцерських посадах.

Рейтинг
6 голосів
Теги: іспити