01
серп.

Майбутні офіцери-десантники, розвідники та спецпризначенці вдосконалили навички водіння бойових машин на плаву

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 13455
  • Друк

001На Чорноморському узбережжі за участю курсантів факультетів підготовки спеціалістів високомобільних десантних військ, військової розвідки та спеціального призначення Військової академії (м. Одеса), пройшли заняття з водіння бойових машин.

Під керівництвом досвідчених викладачів майбутні офіцери відпрацювали завдання з подолання водних перешкод на морській ділянці узбережжя.

Оскільки військова техніка є основним засобом, що забезпечує рухливість і маневреність підрозділів, подібна підготовка має велике значення для досягнення успіху під час виконання бойових завдань. Водіння бойових машин на плаву з певними природними перешкодами надає можливість оцінити можливості бойових машин, а також ретельно підготуватися до виконання завдань за призначенням.

Варто зазначити, що протягом навчання в нашому навчальному закладі, під керівництвом досвідчених інструкторів з курсантами-старшокурсниками було проведено близько 180 годин занять з водіння бойових і спеціальних машин в екстремальних умовах, в ході яких було пройдено понад 120 км по дорогах з різним покриттям і рельєфом місцевості. Окрім того майбутні офіцери виконали довготривалий марш з пункту постійної дислокації до Широколанівського полігону та у зворотному напрямку.

Рейтинг
4 голосів