29
лип.

В академії відбулися урочистості з нагоди складання військової присяги майбутніх офіцерів запасу

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 14446
  • Друк

001На плацу Військової академії відбувся урочистий ритуал складання присяги на вірність Українському народові 444 курсантами-випускниками факультету підготовки офіцерів запасу військового вишу. Привітати майбутніх офіцерів запасу прибули представники оперативного командування «Південь», Державної прикордонної служби України, громадських організацій, духовенства, а також ветерани Збройних Сил, рідні та друзі курсантів.

Звертаючись до майбутніх офіцерів запасу начальник Військової академії генерал-майор Олег Гуляк висловив впевненість, що всі вони в подальшому гідно служитимуть Україні, будуть надійними захисниками свого народу.

- Сподіваюсь, що сучасні захисники, які сьогодні зі зброєю в руках боронять єдність нашої держави на сході країни, стануть для вас, прикладом сумлінного виконання свого конституційного обов’язку. Переконаний, що навіть у найскладніших умовах ви залишитеся вірними словам Військової присяги, -наголосив генерал-майор Олег Гуляк.

Також із напутніми словами до молодих захисників Батьківщини звернулись, тимчасово виконуючий обов’язки начальника Одеського гарнізону генерал-майор Броніслав Жуковський, а священик Діонісій благословив молодих воїнів на ратну службу та окропив їх свяченою водою.

Продовженням урочистого заходу стало нагородження кращих випускників навчальних зборів, а також виступ колективу військового оркестру.

Завершився ритуал складання Військової присяги урочистим маршем курсантів-випускників. Після цього їх привітали рідні та друзі.

Варто зазначити, що за час існування факультету підготовки офіцерів запасу Військової академії (м. Одеса) військову підготовку пройшли понад сім тисяч шістсот осіб з числа студентів вищих навчальних закладів України.

Вперше за історію існування факультету пройшли навчання та будуть атестовані на присвоєння звання «молодший лейтенант запасу» 17 військовослужбовців військової служби за контрактом з числа солдатів (матросів), сержантів і старшин Збройних Сил України. Серед них чимало учасників антитерористичної операції в Луганській і Донецькій області.

Серед нинішніх випускників факультету – майбутні спеціалісти бойового застосування морської піхоти, повітряно-десантних, повітряних, гірсько-піхотних з’єднань, військових частин і підрозділів Збройних Сил України; спеціалісти підрозділів військової розвідки, бойового застосування з’єднань, військових частин спеціального призначення, зв’язку, радіозв’язку, експлуатації і ремонту стрілецького озброєння і засобів ближнього бою; спеціалісти організації забезпечення матеріально-технічного забезпечення служб пального, продовольчого і речового забезпечення.

Серед них Аміна Окуєва – старший інспектор батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Золоті ворота» Головного управління Міністерства внутрішніх справ міста Києва, а також учасники Чемпіонату Європи з Самбо майстри спорту з Самбо Олександр Герасимчук та Дмитро Савош.

За час проходження навчання на факультеті підготовки офіцерів запасу Військової академії, а також під час проведення навчального збору його випускники проявили наполегливість у навчанні, справжнє бажання оволодіти військовою справою.

 

Рейтинг
22 голосів