21
лип.

Система «БАРС» - запорука сили, витривалості та перемоги на полі бою

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 14181
  • Друк

001У Військовій академії (м. Одеса) за участю керівного складу Збройних Сил України відбулася робоча нарада щодо впровадження бойової армійської системи «БАРС».

Під час проведення заходу його учасники обговорили проблемні питання пов’язані з розвитком та впровадженням зазначеної системи у військах, порядком організації підготовки військовослужбовців за програмою БАРС -1 та БАРС -2, підготовкою особового складу за системою БАРС у вищих військових навчальних закладах України, а також введенням військово-облікової спеціальності «Інструктор з бойової армійської системи БАРС».

Представники різних видів Збройних Сил України мали змогу оглянути навчально-матеріальну базу військового вишу, побували на практичних заняттях за участю інструкторів – викладачів та курсантів Військової академії, які відбулися у навчально-тренувальному комплексі, на стадіоні та у стрілецькому тирі. Особливу увагу присутніх при цьому було звернуто на тактико-спеціальну, рукопашну та гірську підготовку, виконання завдань за призначенням під час стрільби і тактичних дій.

Присутній на зборах начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії УкраїниВіктор Муженко повідомив, що впровадження бойової армійської системи за новими методиками, максимально адаптованими до реальних умов бою сприятиме підвищенню рівня військовослужбовців, впливатиме на їхній морально-психологічний стан на полі бою, вміння швидко реагувати в екстремальних умовах сучасного загальновійськового бою.

- Ця система довела свою дієздатність й від того як вона швидко буде впроваджена у практику навчання військ залежатиме боєздатність військових підрозділів, зменшення людських втрат й успіх в бою. Головна мета при цьому – підготувати фізично розвинутого воїна - професіонала, - підкреслив генерал армії України Віктор Муженко.

Варто зазначити, що «БАРС» - це комплексна система навчання, яка включає в себе тактико-спеціальну, гірську (альпіністську), рукопашну, вогневу, домедичну, психологічну підготовки та практичну стрільбу. Заняття побудовані на єдиній психологічній основі, що дозволяє суттєво підвищити ефективність військово-професійної діяльності особового складу. Бойова армійська система розрахована для навчання значної кількості непідготовлених людей за короткий термін. Тому зазвичай її технічну базу становлять прийоми, кожен з яких можна використовувати в різних ситуаціях як для захисту, так і для нападу. За час навчання у військовослужбовців формуються спеціальні навички, які дозволять ефективно пересуватися на полі бою, вміло використовувати зброю, виконувати завдання в екстремальних ситуаціях, ефективно вести рукопашний бій та контролювати перебіг будь-якої нештатної ситуації.

Рейтинг
23 голосів