20
лип.

Зустріч двох поколінь - захисників Батьківщини

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 10350
  • Друк

001«Мужність і відвага крізь покоління» - саме цій темі була присвячена зустріч двох поколінь - ветеранів Збройних Сил України, воїнів учасників бойових дій в зоні АТО і курсантів Військової академії, яка відбулася у 59-му гарнізонному Будинку офіцерів в Одесі.

Проведений захід став своєрідним діалогом поколінь захисників Батьківщини про любов до рідної землі, незалежної держави, збереження військових традицій, формування патріотичних почуттів гордості за старше покоління, поваги до всіх захисників України, а також сприяння вивченню історії своєї країни, вболівання за її майбутнє.

Присутні в залі з великим хвилюванням та інтересом познайомилися з презентацією книги «Автограф генерала», яку представили запрошеним гостям її автор генерал-майор у відставці Віталій Снятовський, ветеран військової журналістики, заслужений працівник культури України та Молдови, полковник у відставці Віктор Мамонтов, а також відомий в Одесі майстер художнього слова Світлана Лукіна. Організатори зустрічі розповіли присутнім у залі гостям про долю військової людини, яка присвятила своє життя військовій службі, особливості виконання завдань за призначенням, про військовий обов’язок, патріотизм і мужність.

Ветерани Збройних Сил України та курсанти зцікавістю розглядали фотографії, дивилися відеоматеріали, зняті в гарячих точках земної кулі й ділилися своїми враженнями. Підсилили емоційність зустрічі улюблені пісні патріотичного спрямування під час яких зала бурхливими оплесками привітала присутніх захисників України різних поколінь, які захищали й продовжуть захищати незалежність своєї Батьківщини.

Продовженням зустрічі, – діалогу двох поколінь, – стали спогади, присвячені новітній історії українського війська, якими поділилися з майбутніми офіцерами Міністр оборони України (1993-1994 рр) генерал-армії України Віталій Радецький та начальник Генерального штабу Збройних Сил України генерал армії України Іван Свида (2009-2010 рр).

На завершення заходу його учасники сфотографувалися разом на згадку. В розмові з майбутніми офіцерами Збройних Сил України автор книги генерал-майор у відставці Віталій Снятовський звернув їх увагу на важливість формування у молодого покоління захисників Батьківщини громадянських якостей.

- Сьогодні ми не повинні забувати про такі чесноти, як високий професіоналізм, лицарство і благородство, впевнений що нинішні захисники України й надалі будуть взірцем для всього нашого суспільства, - підкреслив ветеран.

Рейтинг
6 голосів