05
лип.

Одеський музичний гурт «Друже Музико» разом з волотерами подарували захисникам Батьківщини патріотичний концерт

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 7850
  • Друк

Одеський музичний гурт «Друже Музико» разом з волотерами подарували захисникам Батьківщини патріотичний концертОдеські волонтери, до числа яких входять працівники Військової академії (м. Одеса) разом із музичним гуртом «Друже Музико» провели концерти патріотичного спрямування для українських військовослужбовців та місцевих жителів в зоні проведення антитерористичної операції на Сході України.

Для глядацької аудиторії одеситами були представлені історичні думи та сучасні патріотичні пісні авторами яких є, як члени гурту «Друже Музико», так і учасники АТО. Крім того відбулась міні-лекція в ході якої було висвітлено історію розвитку козацьких пісень та музичних інструментів – кобзи, бандури, ліри.

Як зазначив лідер гурту «Друже Музико» Максим Трубніков, такі заходи проводяться не вперше, направлені на підйом бойового духу наших захисників, та сприяють розвитку національної свідомості населення сходу України. Завершувались концерти спільним виконанням пісні «Будь українцем» та Державного Гімну України. Також волонтери передали українським військовим та місцевим жителям гуманітарну допомогу.

Щороку український патріотичний музичний гурт з Одеси під керівництвом відомого співака Максима Трубніковапоповнює свій репертуар новими піснями, серед яких чимало авторських творів вітчизняних виконавців.

Нещодавно одеські музиканти провели свій концерт у столиціта у Львовіде презентували для військрової аудиторії новий альбомбойових побратимів – «Налягай на весла». У найближчих планах представників «Музичного батальону» виступ у Ізмаїлі на фестивалі «Дунайська Січ».

Сьогодні «Музичний Батальйон» - це мистецьке об'єднання, до якого входять гурти та виконавці, що регулярно підтримують своїми співами українське воїнство в зоні бойових дій - TaRuta, Гайдамаки, Тінь сонця, Друже Музико, Очеретяний кіт, Катя Бойко, Хоистина Панасюк, OLEUM тощо.

Рейтинг
2 голосів
Теги: Без тегів