21
черв.

Фахівці фізичної підготовки і спорту Сухопутних військ Збройних Сил України ознайомилися з методикою «БАРС» на базі нашого навчального закладу

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

ознайомилися з методикою «БАРС» У Військовій академії тривають навчально-методичні збори з фахівцями фізичної підготовки органів військового управління, військових частин, а також кафедр фізичного виховання та спеціальної фізичної підготовки вищих військових навчальних закладів Сухопутних військ Збройних Сил України.

Протягом перших днів зборів його учасники оглянули навчально-матеріальну базу з фізичної підготовки військового вишу, побували на лекційних та семінарських заняттях присвячених обговоренню проблемних питань з організації та проведенні фізичної підготовки, впровадження нових вимог з фізичної підготовки, нормативів, військово-прикладних видів спорту, що відповідають стандартам Збройних Сил країн НАТО.

Інструктори - викладачі кафедри теорії та організації фізичної підготовки на чолі з її начальником полковником Ігорем Овчаруком організували для фахівців фізичної підготовки і спорту військових частин інструкторсько - методичні та показові заняття зі спортивно-масової роботи, а також за бойовою армійською системою «БАРС». Особливу увагу при цьому було звернуто на тактико-спеціальну, рукопашну та гірську підготовку, виконання завдань за призначенням під час стрільби і тактичних дій.

Присутній на зборах заступник начальника служби фізичної підготовки управління бойової підготовки Командування Сухопутних військ Збройних Сил України полковник Ігор Боринський повідомив, що проведення подібних навчально-методичних заходів обов’язково сприятиме обміну досвідом.

- Надання методичної підготовки в проведенні занять з «БАРС» допоможе у відновленні боєздатності окремих військових підрозділів, а також запровадженню новітньої системи фізичної підготовки у військах. Головна мета при цьому підготувати фізично розвинутого воїна - професіонала, - підкреслив офіцер.

Рейтинг
0 голос
Теги: Без тегів