Курсантський ВІА «254-та» продовжує популяризувати пісні народжені в АТО Молодіжний, курсантський, аматорський колектив вокально-інструментального ансамблю «254-та» продовжує завойовувати прихильність школярської та студентської молоді, а також Інтернет-користувачів – шанувальників пісень на військово-патріотичну тематику з різних регіонів України.

Нещодавно курсантський музичний колектив став учасником II-го Всеукраїнського фестивалю «Пісні, народжені в АТО», який традиційно проходив в Дніпрі. Разом з автором та виконавцем пісень курсантом Денисом Мусієнком колектив ансамблю подарував мешканцям та гостям міста свої нові пісні: «Розвідник», «Пробач», «Розвідники вкажуть дорогу», «Спецназівці прокладають шлях» та «Героєм став, навіки українським».

Курсантський ВІА «254-та» продовжує популяризувати пісні народжені в АТО Вже незабаром учасники ансамблю планують провести свої виступи перед військовослужбовцями - учасниками бойових дій на Сході України та їх родинами, а також абітурієнтами військового вишу.

Варто зазначити, що свого часу учасники ансамблю займалися мистецтвом у музичних школах та музично-творчих спеціалізованих ліцеях.

Репертуар курсантського творчого колективу постійно наповнюється сучасним пісенним репертуаром. Велика кількість переглядів музичних кліпів за участю курсантського вокально-інструментального ансамблю «254-та» підготовлених журналістами Центральної телерадіостудії Міністерства оборони України говорять про подальшу перспективу його діяльності й повагу до героїчної військової професії серед молоді.