16
черв.

На навчальні збори для складання іспитів почали прибувати вступники з військ

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 14672
  • Друк

На навчальні збори для складання іспитів почали прибувати вступники з військ У Військовій академії розпочалася вступна кампанія.Серед нинішніхкандидатів на вступ до вищого військового навчального закладу чимало випускників шкіл, військових ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою, військовослужбовців Збройних Сил України та інших силових структур.

Вже на початку тижня першими до академії почали прибувати вступники з військ, переважну більшість з яких складають воїни – учасники антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях.

Відбір кандидатів на навчання здійснюватиметься на підставі загального рейтингу, в якому будуть враховані результати вступних іспитів, зовнішнього незалежного оцінювання та середнього бала випускного шкільного атестата. Крім цього, всі кандидати на вступ складатимуть іспит з фізичної підготовки, пройдуть медичну комісію і професійно-психологічний відбір.

Треба відзначити, що значну частку вступників 2017 року складають дівчата, які нарівні з юнаками будуть виборювати своє право на носіння курсантських погон.

Вступні випробування триватимуть до 20 липня. Після їх завершення відібрані мандатної комісією юнаки та дівчата одягнуть курсантські уніформи й відбудуть на полігон для проходження первинної військово-професійної підготовки.

Рейтинг
4 голосів