13
черв.

Поздоровляємо з 80-ти річчям доцента кафедри електротехніки та систем ракетно-артилерійського озброєння ОБОДОВСЬКОГО Анатолія Спиридоновича

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 14124
  • Друк

Поздоровляємо з 80-ти річчямКомандування Військової академії, командування, науково-педагогічні працівники та весь особовий склад факультету підготовки спеціалістів ракетно-артилерійського озброєння сердечно вітає з 80-річчям від дня народження шановного Анатолія Спиридоновича!

Протягом багатьох років Ви віддаєте свої сили, глибокі знання, багатий професійний, життєвий досвід та енергію благородній справі підготовки і виховання офіцерських кадрів для Збройних Сил України.

Ваша діяльність у нашому вищому військовому навчальному закладі є зразком патріотизму, відповідальності і працелюбності, гармонійного поєднання високих моральних та ділових якостей.

Високим професіоналізмом, невтомною працездатністю і кращими людськими якостями Ви заслужили безмежну повагу всього колективу академії.

Прийміть щиру вдячність від колективу академії за Ваш вагомий особистий внесок у справу зміцнення авторитету та збереження славних традицій нашого військового навчального закладу.

ШановнийАнатолію Спиридоновичу бажаємо Вам міцного здоров’я, життєвої наснаги, сімейного благополуччя та добробуту, здійснення усіх планів і сподівань, нових успіхів у освітній діяльності.

З глибокою повагою,
Колектив Військової академії

Рейтинг
7 голосів