08
черв.

В академії відбулися виїздні курси з питань запобігання корупції

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 14142
  • Друк

В академії відбулися виїздні курси з питань запобігання корупціїУ Військовй академії, за підтримки британського радника Міністра оборони України Філіпа Джонса, фахівці наукового центру проблем запобігання корупції у секторі безпеки та оборони Національного університету оборони України ім. І.Черняховського провели виїздні курси для керівного складу, уповноважених осіб з питань запобігання корупції та викладачами, які проводять заняття за антикорупційною тематикою з робудови доброчесності та зниження ризиків корупції.

Метою заходу стало підвищення поінформованості його учасників щодо діяльності у галузі запобігання корупції на міжнародному та регіональному рівнях, опрацювання пропозицій щодо посилення антикорупційної діяльності в Україні та реалізації заходів плану дій у боротьбі з корупцією у вітчизняному оборонному відомстві та Збройних Силах України. Під час обговорень, лекцій, виступів та під час проведення групової вправи відбувся обмін досвідом, як експертів, так і учасників заходу в галузі запобігання корупції, а також пожвавлення антикорупційної діяльності на всіх рівнях державного військового управління в Україні.

Під час проведення практичного заняття, у вигляді групової вправи, відбулася корисна та відверта розмова з питань реалізації державної антикорупційної політики в сфері оборони, яка здійснюється в умовах практичного етапу глибокого реформування Збройних Сил України.

Своєю чергою організатори та експерти заходу під час дискусій обговорювали проблемні питання у сфері запобігання корупції. Реалії сьогодення вимагають практичних кроків щодо формування правової свідомості та доброчесної поведінки військовослужбовців та державних службовців Збройних Сил України. Важливим кроком при цьому є формування нової свідомості та побудова доброчесності у військовому середовищі, вдосконалення нормативно-правової бази діяльності органів військового управліннння та посадових осіб щодо посилення системи внутрішнього контролю та забезпечення правопорядку, а також прозорість та відкритий діалог з суспільством.

Рейтинг
14 голосів