27
трав.

У Військовій академії молоді воїни призову «Весна - 2017» склали Військову присягу на вірність Українському народові

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 14745
  • Друк
У Військовій академії (м. Одеса) молоді воїни призову «Весна - 2017» склали Військову присягу на вірність Українському народовіПрисягнув на вірність Батьківщині та дав клятву
вірності і любові коханій на все життя

В Одесі, на плацу Військової академії відбувся урочистий ритуал складання присяги на вірність Українському народові солдатами строкової служби. Привітати понад 100 строковиків прибули рідні, друзі, представники місцевої влади, духовенства, а також ветерани Збройних Сил України.

Варто зазначити, що молоді воїни впродовж місяця пройшли інтенсивний курс первинної військово-професійної підготовки, під час якого отримали знання та навички з тактичної, вогневої, стройової, фізичної, первинної медичної підготовки. В подальшому юнаки опановуватимуть знання за визначеними військово-обліковими спеціальностями.

Звертаючись до воїнів, начальник Військової академії (м.Одеса) генерал-майор Олег Гуляк висловив впевненість, що в подальшому юнаки гідно служитимуть Україні, будуть надійними захисниками свого народу.

- Сьогодні складають військову присягу справжні мужні чоловіки, які вирішили стати на захист нашої незалежної Батьківщини. Вам випала доля служити у вкрай важливий час для всього українського народу. Окремо хочу подякувати батькам нашого молодого поповнення, які виховали справжніх патріотів України. Я бажаю новоспеченим воїнам ратної служби, мирного неба, здоров’я та наснаги, -наголосив генерал-майор Олег Гуляк.

У Військовій академії (м. Одеса) молоді воїни призову «Весна - 2017» склали Військову присягу на вірність Українському народовіТакож із напутніми словами до молодих захисників Батьківщини звернулась мати одного із строковиків, представники місцевої громади, ветерани, а отець Сергій благословив молодих воїнів на ратну службу та окропив їх свяченою водою, благословив на вдалу та безпечну службу в лавах Українського війська.

До слова, в цей день в присутності прибувших гостей і товарішів по службі солдат строкової служби Юрій Кушнір, романтично освідчився своїй коханій дівчині Богдані на плацу академії, запропонував їй руку та серце за музичної підтримки військового оркестру.

Завершився ритуал прийняття військової присяги урочистим маршем воїнів-строковиків. Після цього їх привітали рідні та друзі.

По завершенню урочистостей, керівництвовійськового навчального закладу запросило батьків на бесіду та відповіло на всі питання, стосовно проходження військової служби їх синів. Батьки мали змогу ознайомитися з умовами проходження служби солдатів та поспілкуватися з командирами підрозділів, в яких будуть проходити службу їхні діти.

Рейтинг
20 голосів