23
трав.

Майбутні офіцери навчають воїнів-строковиків практичним навичкам надання першої медичної допомоги

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

Майбутні офіцери навчають воїнів-строковиків практичним навичкам надання першої медичної допомогиВ Центрі забезпечення навчального процесу Військової академії курсанти - старшокурсники провели комплекс занять з тактичної медицини з військовослужбовцями строкової служби.

Головною метою занять стало навчання солдат весняного призову практичним навичкам надання першої медичної допомоги пораненому, самодопомоги, а також взаємодопомозі безпосередньо в бойових екстремальних умовах.

Під час занять майбутні офіцери в якості інструкторів відпрацювали разом з воїнами-строковиками алгоритми надання першої медичної допомоги на полі бою, продемонстрували медичні засоби, які входять в індивідуальну аптечку військовослужбовця та санінструктора, показали, як і в яких випадках їх застосовувати для збереження життя собі або пораненому товаришу.

Молоді воїни ознайомилися із сучасними методами та обладнанням для зупинки кровотечі, діями військовослужбовця в момент надання першої медичної допомоги потерпілому на полі бою. Крім того, кожен строковик мав змогу накласти турнікет або джгут на імітованого пораненого бійця.

Також під час проведення тренінгів з тактичної медицини військовослужбовці строкової служби ознайомилися з методикою військово-медичної підготовки, яка використовується нашими воїнами в зоні АТО та відповідає стандартам НАТО.

Рейтинг
1 голос