22
трав.

На науковій конференції обговорили питання присвячені оптимізації надання правової допомоги учасникам АТО

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 15168
  • Друк

001«Правова допомога військовослужбовцям, учасникам бойових дій, добровольцям та членам їх родин», - саме на цю тему у Військовій академії відбулася науково-практична конференція присвячена оптимізаціїнадання правової допомоги учасникам АТО. В заході прийняли участь військовослужбовці-учасники бойових дій, Військово-Морських Сил, оперативного командування «Південь», Одеського обласного військового комісаріату, офіцерів та курсантів військового вишу, адвокатів, суддів, юристів - представників громадських організацій та волонтерів.

Конференцію проведено з метою обговорення проблемних питань надання правової допомоги учасникам АТО та поглиблення у цьому напрямку співпраці військових, державних структур, громадських об’єднань та правозахисних організацій.

Засідання відкрив заступник начальника академії з наукової роботи полковник Олег Кравчук. Офіцерпрезентував присутнім правові аспекти, спрямовані на розширення прав учасників АТО, удосконалення надання правової допомоги.

Постійний партнер подібних заходів представник Радиадвокатів Одеської області голова комітету координації надання правової допомоги військовослужбовцям, учасникам бойових дій, інвалідам війни та членам їх родин кандидат юридичних наук Сергій Саінчин ознайомив присутніх із повноваженнями, основними напрямами правової діяльності. Представники громадськості та військовослужбовці отримали змістовні відповіді на запитання, які стосуються прав учасників АТО, зокрема, щодо грошових виплат та виділення земельних ділянок.

Зворушливою була доповідь представника Центру допомоги учасникам АТО при Одеській обласній державній адміністрації Світлани Поричанської, яка поінформувала учасників заходу провізити до представників Одеської області в зону АТО та закликала всіх до об’єднання зусиль у забезпеченні прав захисників Батьківщини.

Продовженням науково-практичної конфереції стало жваве обговорення проблемних питань у напрямі підвищення правової спроможності осіб, з числа учасників АТО, зокрема, щодо законодавчого регулювання прав, проведення інформаційної роботи з питань інформування про їх права та механізми їх реалізації.

 

Рейтинг
29 голосів