19
трав.

Колектив Військової академії відзначив День науки

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 15654
  • Друк

001З нагоди святкування Дня науки у Військовій академії відбулися урочисті збори за участю професорсько-викладацького та курсантського складу.

На початку заходу, у своєму виступі начальник Військової академії генерал-майор Олег Гуляк привітав колектив навчального закладу з професійним святом й зазначив, що особливістю сучасної військової науки є посилення зв’язку між освітою, наукою і військами.

День науки для Військової академії (м. Одеса) - це особливе свято, адже у науки цього навчального закладу славна історія. Вона багата на яскраві події та легендарні імена, відома у світі своїми науковими школами, адже викладачі навчального закладу виховали сотні талановитих військових вчених, якими сьогодні пишається академія, вітчизняне військо та вся країна.

Про результати й перспективи наукової діяльності вишу йшлося у виступі заступника начальника Військової академії з наукової роботи, кандидата технічних наук, полковника Олега Кравчука. А про успіхи курсантського наукового товариства звітували майбутні офіцери.

Цього дня найкращі викладачі-науковці були відзначені почесними грамотами, цінними подарунками й відзнаками Міністерства оборони та керівництва Збройних Сил України.

У професійне свято науковці академії підготували виставку своїх наукових здобутків. Спільними зусиллями бібліотеки та науковців зібрано понад 300 монографій, підручників, навчальних посібників та методичних розробок. Курсанти вищого військового навчального закладу є призерами всеукраїнських олімпіад та конкурсів. Загалом в академії працює 102 науковця вищої категорії, з них 93 мають звання кандидатів наук та 9 докторів наук.

Рейтинг
39 голосів