17
трав.

Солдати строкової служби призову «Весна-2017» роти МТЗ і ЦЗНП Військової академії впевнено оволодівають основами військового мистецтва

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 15119
  • Друк

Солдати строкової служби призову «Весна-2017» роти МТЗ і ЦЗНП Військової академії впевнено оволодівають основами військового мистецтва В Центрі забезпечення навчального процесу Військової академії триває інтенсивне навчання юнаків призваних до лав Збройних Сил України на строкову військову службу під час весняної призовної кампанії.

Вишкіл молодих воїнів відбувається за участю досвідчених інструкторів, які мають бойовий досвід.

На практичних заняттях військовослужбовці строкової служби виконують вправи навчальних стрільб, відпрацьовують нормативи з тактичної, вогневої, інженерної підготовки і тактичної медицини, а також проходять навчання з національно-патріотичної підготовки.

Заняття з фізичної підготовки з молодими воїнами організовані з урахуванням їх індивідуального фізичного розвитку й включають в себе три етапи: адаптацію організму військовослужбовців, помірні та інтенсивні навантаження.

За словами командира роти молодого поповнення майора Романа Сала під час проведення польових занять з молодим поповненням робиться акцент на індивідуальній підготовці кожного воїна.

Навички, які оволодівають молоді воїни дозволять їм в подальшому успішно оволодіти різними способами спільних дій, необхідних для вирішення завдань у складі підрозділу в реальній бойовій обстановці.

Варто зазначити, що більшість солдатів-строковиків, які проходять навчання на полігоні має вищу або середньо-спеціальну освіту. У багатьох з них рідні та близькі захищають Батьківщину на сході України. Вже наприкінці травня молоді воїни складатимуть Військову присягу на вірність українському народові.

Рейтинг
18 голосів
Теги: солдати