04
трав.

Пройшов черговий випуск по закінченню курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації на базі Військової академії

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 14268
  • Друк

Пройшов черговий випуск по закінченню курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації на базі Військової академії У Військовій академії відбувся урочистий випуск та вручення дипломів слухачам курсів військової підготовки осіб сержантського (старшинського) складу з вищою освітою та подальшим присвоєнням їм первинного офіцерського звання «молодший лейтенант».

В період з 01 лютого по 29 квітня військовослужбовці військової служби за контрактом навчалися за спеціальностями: «Бойове застосування високомобільних (повітрянодесантних), гірсько-піхотних і морської піхоти з’єднань, військових частин, підрозділів», «Бойове застосування військових частин і підрозділів військової розвідки», «Бойове застосування з’єднань, військових частин і підрозділів спеціального призначення ВМС ЗСУ», «Бойове застосування автомобільних з’єднань, військових частин і підрозділів», «Організація авто технічного забезпечення» та «Організація ракетно-технічного і артилерійсько-технічного забезпечення військ (сил)».

З 55 навчаємих - 9 військовослужбовців отримали оцінки «відмінно». Усі випускники курсів призначені на офіцерські посади до своїх військових частин.

Випуск молодших лейтенантів проводився одночасно із закінченням курсів офіцерів запасу. 62 офіцери були призвані на військову службу за контрактом і також проходили підготовку у нашому навчальному закладі протягом 3 місяців.

Рейтинг
15 голосів
Теги: курси