26
квіт.

У Військовій академії відбулася науково-практична конференція

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 15367
  • Друк

У Військовій академії відбулася науково-практична конференція26 квітня у Військовій академії проводилась науково-практична конференція «у вищих військових навчальних закладах (Військовій академії)».

У конференції приймали участь представники Військового інституту Київського національного університету, Науково-дослідного центру Збройних Сил України, американські радники Дорадчої групи з питань доктрини та освіти, керівний склад, провідні фахівці, курсанти Військової академії. Підготовкою до проведення конференції керував - голова організаційного комітету – заступник начальника академії з навчальної роботи – начальник навчального відділу полковник Маслій О.М.

Метою конференції було визначення основних напрямків удосконалення системи вищої військової освіти за досвідом підготовки військових кадрів у Військовій академії, визначення шляхів удосконалення військово-професійних знань і навичок науково-педагогічних працівників та практичної підготовки курсантів, відбір та узагальнення використання передового практичного досвіду в напрямі підвищення ефективності навчально-пізнавальної діяльності курсантів, а також окреслення кола проблемних питань та шляхів їх вирішення.

За результатами роботи секцій з обговорення визначених питань, під час дискусій та конструктивного діалогу, були вироблені рішення та пропозицій.

Матеріали конференції будуть опубліковані окремою брошурою наприкінці травня.

Загальне фото (завантажити)

Рейтинг
35 голосів