22
квіт.

Майбутні офіцери - десантники, розвідники та спецпризначенці здійснили навчально-тренувальні стрибки з парашутом

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини

здійснили навчально-тренувальні стрибки з парашутомКурсанти факультету підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення і факультету підготовки спеціалістів високомобільних десантних військ здійснили стрибки з парашутом з літака АН-26.

На першому етапі практичної підготовки майбутні офіцери - десантники, розвідники та спецпризначенці під керівництвом досвідчених інструкторів з парашутно-десантної підготовки пройшли наземну підготовку, вивчили парашутну систему, способи її укладання на повітрянодесантному комплексі академії, до автоматизму відпрацювали елементи стрибка.

здійснили навчально-тренувальні стрибки з парашутомСтрибки виконувалися зі зброєю та спорядженням з парашутами Д-6, з висоти 800 м. Після приземлення курсанти відпрацьовували питання збору на майданчику приземлення, орієнтування на місцевості, прихованого висування до об'єктів умовного противника.

За словами начальника факультету підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення полковника Юрія Гикала вже незабаром курсанти здійснять десантування з вертольота МІ - 8 на воду, а також відпрацюють питання евакуації групи з використанням системи «Адаптер».

Стрибки з парашутом є найскладнішим та найвідповідальнішим етапом повітрянодесантної підготовки, який вимагає від курсантів чимало зусиль й професійних навичок. В успішному виконанні цього важливого завдання їм допомагають досвідченні офіцери – викладачі.

Варто зазначити, що згідно з програмою підготовки протягом навчального року курсанти повинні здійснити 6-7 стрибків з парашутом, а протягом усього навчального періоду до 40.

 

Рейтинг
7 голосів