Представники Тилу Збройних Сил України обговорили шляхи логістичного забезпеченняСтворення сучасної матеріально-технічної бази для підвищення ефективності навчального процесу майбутніх фахівців Тилу Збройних Сил України стало головною темою практичних занять, які відбулися на базі нашого навчального закладу, за участю представників центральних управлінь Тилу Збройних Сил України, 184-го навчального та 46-го об’єднаного центру забезпечення, професорсько-викладацького та курсантського складу академії.

Учасники заходу обговорили актуальні питання, які стосуються впровадження ефективної системи тилового забезпечення на основі європейських стандартів, зокрема гнучкості системи харчування, покращення умов приготування страв, ефективного використання енергоносіїв, оперативного отримання інформації про наявність продовольства та можливість швидкого аналізу, впровадження системи електронного обліку особового складу та звітності, а також визначення потреб для подальшого удосконалення системи тилового забезпечення.

Практична складова обміну досвідом відбулася в Центрі забезпечення навчального процесу Військової академії, де учасники занять ознайомилися з особливостями розташування особового складу в польових умовах та порядком підготовки виконання спеціалістами тилу практичних дій.

За словами начальника Центрального управління продовольчого забезпечення Тилу Збройних Сил України полковника Миколи Куклюка досвід бойових дій в зоні антитерористичної операції на сході України підтвердив необхідність впровадження в українському війську стандартів НАТО у продовольчому забезпеченні військ. Тож сьогодні у військових частинах та установах Збройних Сил України продовжується робота щодо впровадження ефективної системи продовольчого забезпечення на основі європейських стандартів. Не менш важливим завданням при цьому залишається фахова підготовка професійних кадрів продовольчої служби.

- Створення сучасної навчально-матеріальної бази у Військовій академії, а також удосконалення навчальних програм пов’язаних з практичною польовою підготовкою майбутніх фахівців Тилу Збройних Сил України стане важливим кроком до реформування організації продовольчого забезпечення військ, - підкреслив офіцер.