14
квіт.

У Військовій академії (м. Одеса) пройшли заходи, присвячені третій річниці початку антитерористичної операції.

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 6774
  • Друк

У Військовій академії (м. Одеса) пройшли заходи, присвячені третій річниці початку антитерористичної операції.Присутні згадали про події, які відбулися три роки назад, анексію Кримського півострова, бої за Іловайськ, під Савур-Могилою та Дебальцево, за Донецький та Луганський аеропорт, рейд підрозділів 95 окремої десантно-штурмової бригади по тилах противника та створення коридору для виходу з оточення підрозділів на кордоні, визволення Слов’янська, Краматорська, Лисичанська та інших міст України.

З болем у серці всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих в зоні проведення АТО воїнів – Героїв, згадали імена та прізвища військовослужбовців академії, які віддали своє життя за Батьківщину.

Завдяки музичному супроводу оркестру академії вечір отримав відгук в серцях першокурсників, які не мають бойового досвіду, лунали авторські пісні про захисників. Курсанти-учасники тих недавніх подій представили фото з власних архівів про свою участь в звільненні українських земель.

Серед військовослужбовців Військової академії 492 учасників АТО, з них 335 курсантів. І ми пишаємось кожним з вас, не залежно чи випробовувала вас доля в найгарячіших точках АТО. Адже ми впевнені, що кожний, хто побував в зоні АТО вніс свій певний вклад у відстоювання незалежності і територіальної цілісності нашої України.

Рейтинг
4 голосів
Теги: Без тегів