05
квіт.

Міжвузівська нарада з представниками вищих навчальних закладів м. Одеса.

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 13055
  • Друк

Міжвузівська нарада з представниками вищих  навчальних закладів м. Одеса.На факультеті підготовки офіцерів запасу Військової академії (м. Одеса) відбулась Міжвузівська нарада з представниками вищих навчальних закладів м. Одеса.

На нараді виступив начальник Військової академії генерал-майор Гуляк Олег Вікторович. У своєму виступі він звернув увагу на необхідності удосконалення військової підготовки громадян України з урахуванням досвіду проведення антитерористичної операції на сході України та збільшення практичної складової навчання особливо при проведенні комплексних практичних занять з вивчення первинної військово-професійної підготовки.

У ході наради обговорювались питання організації військової підготовки студентів вищих навчальних закладів м. Одеси, які виявили бажання навчатись на факультеті підготовки офіцерів запасу Військової академії (м. Одеса)

Представники Вузів відвідали музей Військової академії де ознайомились з історією та бойовими традиціями військового закладу, а також відвідали заняття зі студентами на кафедрі військово-технічної підготовки.

По результатам роботи Міжвузівської наради було прийнято рішення щодо активізації інформаційно-агітаційної, виховної роботи серед студентів ВНЗ для вступу на факультет підготовки офіцерів запасу Військової академії (м. Одеса).

Адміністрація факультету підготовки офіцерів запасу.

Рейтинг
10 голосів
Теги: гості