25
бер.

З Військової академії у бойові частини прийде понад вісім десятків молодих офіцерів

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 13612
  • Друк

З Військової академії у бойові частини прийде понад вісім десятків молодих офіцерівНа плацу Військової академії під час урочистої церемонії випуску понад вісімдесят наших вихованців отримали дипломи та поповнили лави офіцерського корпусу Збройних Сил України.

Випускників із успішним завершенням навчання привітав начальник академії генерал-майор Олег Гуляк, який зазначив, що офіцерський корпус Збройних Сил України поповнюють десантники, військові розвідники, розвідники сил спеціальних операцій, офіцери тилових служб. Серед яких: 5 відмінників навчання, кандидат в майстри спорту з багатаборства ВСК, 20 випускників отримали спеціальне звання «Інструктор повітрянодесантної підготовки», 12 - отримали позитивні результати за підсумками поглибленого тестування з англійської мови і четверо наших випускників пройшли успішне навчання в Німеччині, Франції, Великій Британії. Олег Вікторович також наголосив, що хлопці та дівчата, які отримали сьогодні лейтенантські звання — герої! Вони обрали свою професію за часів мирної України і стали героями вже тоді, коли не зрадили своєму складному вибору, не покинули навчання у роки початку агресії проти України і продовжили цей нелегкий шлях. І побажав всім випускникам у буремний час щастя, здоров’я, рішучості у діях, підтримки у сім’ях і щирого та правдивого військового побратимства. Аби справді «бути», а не лише «видаватися», офіцерами Збройних Сил України - кращими у світі захисниками, кращої у світі країни!

З Військової академії у бойові частини прийде понад вісім десятків молодих офіцерівДо щирих привітань начальника академії приєдналися: випускник Одеської військової школи 1997 року – командир 79 окремої десантно-штурмової бригади полковник Валерій Курач, представники вищого військового керівництва, місцевих органів влади, ветеранських організацій, а також військовослужбовці Збройних Сил провідних країн світу.

Окрім отримання дипломів, випускники академії прийняли Кодекс честі офіцера Збройних Сил України, який зачитав цьогорічний золотий медаліст лейтенант Дмитро Стеха.

На завершення церемонії випуску випускники попрощалися з Бойовим прапором Військової академії та востаннє у складі навчальних підрозділів пройшлись урочистим маршем. Своїх випускників привітав військовий оркестр разом з юними вихованцями творчого колективу виконав для гостей свята пісенно-стройову композицію. І наприкінці свята, молоде офіцерське поповнення, привітали рідні та близькі, викладачі та військові наставники, ветерани військової служби.

Рейтинг
11 голосів