23
бер.

Випускники підтвердили своє право на здобуття офіцерських погон

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 13695
  • Друк

Випускники підтвердили своє право на здобуття офіцерських погонКурсанти факультету підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення Військової академії під час складання випускних іспитів успішно підтвердили своє право на здобуття офіцерських погон.

Кожен випускник під час теоретичного та практичного етапів комплексного екзамену за обраною спеціальністю продемонстрував членам державної екзаменаційної комісії високий рівень особистих знань, навиків та умінь щодо діяльності військового тилу і господарства, тилового забезпечення бойових дій військових частин, організації продовольчого чи речового забезпечення, забезпечення паливо-мастильними матеріалами у військах тощо.

Перевірку на професійну придатність курсанти проходили, як у навчальних аудиторіях, так і в польових умовах на базі Центру забезпечення навчального процесу Військової академії. На полігоні майбутні офіцери-тиловики виконали підготовку до роботи й практично застосували дезінфекційно-душовий агрегат ДДА-3, польову ремонтну майстерню, польові кухні, інше обладнання та силові агрегати тилових служб, продемонстрували упевнене володіння особливостями ведення облікової документації.

Слід зазначити, що високий рівень професійної підготовки дозволив випускникам під час практичного етапу екзаменів значно перевершити встановлені нормативи з введення в експлуатацію об’єктів тилової інфраструктури. Також усі курсанти виявили високу моральну й психологічну готовність до виконання своїх обов’язків у якості офіцерів в бойових частинах та з’єднаннях українського війська.

Рейтинг
10 голосів