13
бер.

У випускників академії розпочалась пора підсумкових випробувань

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 13700
  • Друк

У випускників академії розпочалась пора підсумкових випробуваньУ Військовій академії курсанти випускних курсів розпочали складання комплексних іспитів з основних дисциплін навчання.

Рівень підготовки та навченості майбутніх офіцерів перевіряє кваліфікована Екзаменаційна комісія, очолювана Героєм України, командувачем Високомобільних десантних військ Збройних Сил України генерал-лейтенантом Михайлом Забродським. До складу комісії увійшли провідні фахівці Тилу Збройних Сил України та Командування Високомобільних десантних військ Збройних Сил України.

У випускників академії розпочалась пора підсумкових випробуваньСвоєрідним стартом двотижневого випробування випускників став стройовий огляд на плацу академії, під час якого курсанти не лише продемонстрували готовність до складання іспитів, а й отримали можливість висловити пропозиції, звернення чи зауваження членам екзаменаційної комісії.

Пізніше, під час спільного з керівним та викладацьким складом військового вишу організаційного засідання екзаменаційної комісії, були уточнені плани та особливості проведення випускних іспитів.

Також у перший день курсанти-випускники продемонстрували екзаменаторам свою обізнаність в теорії та практиці організації фізичної підготовки у військах, а на спортивному майданчику – власні досягнення у виконанні основних спортивних нормативів – підтягуванні на перекладині, бігу на сто метрів та три кілометри.

Зазначимо, що основна частина комплексних іспитів з основних дисциплін навчання пройде на полігоні Центру забезпечення навчального процесу академії. Тут, в умовах, максимально наближених до бойових, майбутні офіцери намагатимуться якнайкраще проявити здобуті за час навчання знання та командні навики.

Рейтинг
12 голосів