11
бер.

Майбутні офіцери – десантники вдосконалюють навички водіння бойових машин

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 13500
  • Друк

Майбутні офіцери – десантники вдосконалюють навички водіння бойових машинНа базі Центру забезпечення навчального процесу Військової академії, тривають заняття курсантів-випускників факультету підготовки спеціалістів високомобільних десантних військ з водіння бойових машин.

Під керівництвом досвідчених викладачів майбутні офіцери – десантники відпрацьовують прийоми маневрування в бойовому і передбойовому порядку з подоланням різних перешкод і загороджень на максимально і мінімально допустимих швидкостяхз врахуванням бойового досвіду проведення антитерористичної операції.

Заняття з водіння бронетанкової техніки: БТР-80, БМП-2, МТЛБ, БМД проходять на танкодромі, обладнаному спеціальними перешкодами. З метою навчання водінню бронетехніки споруджено водні і грязьові рови, завали з дерев і інші перешкоди. Оскільки військова техніка є основним засобом, що забезпечує рухливість і маневреність підрозділів, подібна підготовка має велике значення для досягнення успіху при виконанні бойових завдань.

В ході практичних занять з водіння бронетехніки майбутні офіцери-десантники також набули навичок управління бойовими машинами на пересічній місцевості та в населених пунктах.

За словами начальника кафедри бронетанкової техніки полковника Вадима Ярмолюка протягом навчання в академії, під керівництвом досвідчених інструкторів з курсантами-десантниками було проведено близько 180 годин занять з водіння бойових і спеціальних машин в екстремальних умовах, в ході яких було пройдено понад 120 км по дорогах з різним покриттям і рельєфом місцевості. Окрім того майбутні командири підрозділів ВДВ виконали довготривалий марш з пункту постійної дислокації до Широколанівського полігону та у зворотньому напрямку, а також водіння БТР-80 на плаву, на ділянці морського узбережжя полігону центру забезпечення навчального процесу Військової академії.

Все це допомогло нинішнім випускникам оцінити можливості бойових машин, а також ретельно підготуватися до подальшої служби у військах.

Рейтинг
4 голосів