20
лют.

У Військовій академії (м.Одеса) пройшли спортивні змагання з рукопашного бою

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 14956
  • Друк

У Військовій академії (м.Одеса) пройшли спортивні змагання з рукопашного боюВ спортивному комплексі Військової академії (м. Одеса) за участю збірних команд курсантів факультетів відбулися змагання з рукопашного бою. Курсанти змагалися у восьми вагових категоріях за олімпійською системою, з вибуванням після першої поразки.

За підсумками змагань перше місце посіла збірна команда курсантів факультету підготовки спеціалістів військової розвідки та спеціального призначення, друге – факультету підготовки спеціалістів високомобільних десантних військ, третє – факультету підготовки спеціалістів ракетно-артилерійського озброєння.

Команда-переможець нагороджена кубком, а курсанти зі складу команд-призерів, які перемогли в особистій першості– медалями, грамотами та цінними подарунками.

У Військовій академії (м.Одеса) пройшли спортивні змагання з рукопашного боюПід час проведення змагань, був встановлений новий рекорд академії з швидкоплинності поєдинку. Другокурсник факультету ПС ВДВ Валерій Лавриненко перемігсуперника нокдауном на сьомій секунді бою.

Варто зазначити, що за підсумками змагань чимало курсантів-призерів вперше виконали норматив - кандидат в майстри спорту з рукопашного бою. А у минулому році, випускники академії брати Ігор та Олександр Рибаки стали майстрами спорту з бойового самбо та спортивного двоборства.

За словами начальника кафедри фізичної підготовки та спорту Військової академії (м. Одеса) полковника Ігоря Овчарука за результатами проведеного змагання буде сформовано два склади команди академії, які братимуть участь в першості з рукопашного бою Збройних Сил України та в чемпіонаті Європи.

Рейтинг
24 голосів