16
лют.

Яскравий зразок мужності та самопожертви

Автор Адміністратор
Адміністратор
Група підтримки сайту
Зараз не на сайті
в Новини
  • Переглядів: 16056
  • Друк

Яскравий зразок мужності та самопожертвиЗ нагоди 28-ї річниці виведення військ з Афганістану та на честь Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав у музеї Військової академії відбулося вручення нагород курсантам факультету підготовки спеціалістів матеріально-технічного забезпечення за спеціальністю «тилове забезпечення військ (сил)» - учасникам антитерористичної операці від Асоціації ветеранів – інвалідів та сімей загиблих в Афганістані міста Одеси.

Яскравий зразок мужності та самопожертвиПам'ять про воїна-захисника і визволителя рідної землі залишається священною і немеркнучою у наших серцях, служить яскравим прикладом мужності та незламності нашого народу та її Збройних Сил, особливо сьогодні на сході нашої країни. Курсанти та гості заходу згадали хвилиною мовчання всіх, хто віддав своє життя в локальних конфліктах на території інших держав і тих, хто сьогодні гине за єдність держави, встановлення миру і спокою на рідній землі.

До курсантів академії - учасників антитерористичної операції звернувся голова правління Асоціації ветеранів – інвалідів та сімей загиблих в Афганістані міста Одеси полковник у відставці Олло Василь Петрович, який висловив шану нинішнім захисникам України.

Рішення Асоціації про нагородження офіцерів і курсантів факультету підготовки спеціалістів МТЗ зачитав член правління Асоціації, учасник АТО полковник Корнієнко Сергій Сергійович.

По завершенню урочистостей всі присутні сфотографувалися на згадку та для них була проведена екскурсія по музею Військової академії.

Урочистості довели, що курсанти академії мають перед собою яскравий зразок мужності та самопожертви і всі вони продовжують славетний подвиг старшого покоління років Другої Світової війни та афганської війни.

Рейтинг
15 голосів